0212 549 30 47
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sundurma Çatılar

Sundurma Çatılar

Sundurma Çatı Nedir

Sundurma, yağmur, güneş gibi etkenlerden korunmak için  kapı önü ve değişik yerlerde yapılan, üç tarafı açık, direkli ve direksiz üstü meyilli, bir tarafı duvara sabitlenmiş yapının, saçakları ön tarafa çıkarılmış, küçük çatılardır.

Sundurma çatı sistemleri, uygulandığı yerlerde estetik görünümler kazandırırlar. Sundurma çatılar, değişik modellerde zevke göre dekorasyon ürünü olarak önümüze çıkmaktadır. Mühendislerimiz tarafından Bilgisayar ortamında hazırlanan Sundurma modelleri müşterimizin istediği doğrultusunda yapılmaktadır. Sundurma çatıların İmalatı ve motajı çok hızlı bir şekilde yapılıp müşterimize teslim edilmektedir.

Sundurma çatılar, tek yüzeyli çatı da denilen bir çatı modelidir. Sundurma çatı (Tek yüzeli  çatı)  maliyeti az olduğundan evlerin çoğunda yaptırılan bir çatıdır.

Sundurma çatılar, araba garajı, Çamaşırlık, Bahçıvan Odası, kömürlük gibi yerlerde uygulanır. Yağmur, kar ve dolu suyunun en kısa yoldan oluk ve boru ile zemine ulaşmasını sağlar.

Sundurma projelerimiz, istanbul’da olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde siz değerli müşterilerimizin isteğine göre yapılmaktadır.

Çatı ustalarımız tarafından, gerektiğinde fazla mesai yapılar, en kısa zamanda tamamlanıp siz değerli müşterilerimize garantili bir şekilde teslim edilir.

Eğer aklınızda bir sundurma çatı modeli varsa bizimle paylaşıp sizin istediğiniz şekilde, ekonmik ve kaliteli bir çatıya sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde hızla yayılan projelerimiz ve müşteri memnuniyeti bizi daha çok onure edip gururlandırmaktadır.

Sundurma çatı yaptırmayı planlıyorsanız mutlaka bizden teklif istemelisiniz.