0212 549 30 47
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Yangın Merdiveni

İstanbul Yangın Merdiveni

İstanbul yangın merdiveni, yangın merdiveni imalatı yapan firmamız gayet ekonomik fiyatlar ile size yüksek kalitede yangın merdiveni sunmaktadır. İstanbul yangın merdiveni, yangın merdiveni modelleri, yangın merdiveni çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

İstanbul yangın merdiveni ve Türkiye geneli yangın merdiveni imalatı ve montajı yapmaktayız. Firmamız İstanbul Yangın merdiveni imalatı ve montajında yoğun talepler aldığı için İstanbul ve civarındaki yangın merdiveni projelerimiz vardır. Yangın merdiveni çok çeşit modelleme olsada binaya göre yangın merdiveni modeli çizilebilmektedir. İstanbul’da yangın merdiveni olmayan eski binaların artık mecburi olarak yangın merdiveni yaptırma zorunluğu vardır. İstanbul yangın merdiveni üreticisi olarak yönetmeliğe uygun bir şekilde yangın merdiveni imalatı yapıyoruz. Bir çok müşterimizin daha önce başka firmalara yaptırıp yönetmelikten geçmeyen yangın merdivenlerini de yeniden dizayn edip yönetmeliğe uygun hale getirdiğimiz oldu.

İstanbul’da yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız mutlaka yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılması şarttır aksi takdirde yangın merdiveni yönetmeliğine uygun olmayan yangın merdivenleri yönetmeliğe uygun olmadığından tekrar yapılması yada düzeltilmesi gerekir.

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı biçimde tahliye edilebilmesi için hayati önem taşır. Yangın esnasında normal merdivenin dumanlar ile dolduğu için Yangın merdiveni yeni kanuna göre mecbur tutulmuştur.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğin yürürlüğe konulması; Bayındırlık ve İskân Bakanlığının 1/11/2007 tarihli ve 5098 sayılı yazısı üzerine, 7126 sayılı Sivil Savunma Kanunu’nun ek 9 uncu maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 27/11/2007 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizden teklif almanızı tavsiye ederiz.