0212 549 30 47
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik Çatı İmalatı

Çelik Çatı İmalatı

ÇELİK ÇATI

Çelik Çatı, Günümüzde en çok tercih edilen çatı modellerindendir. Diğer çatıların aksine Kaliteli demirlerden yapıldığı için Çelik Çatılar Daha dayanıklı ve güvenlidir. Çelik Çatılar Deprem, fırtına gibi felaket durumlarında daha sağlam bir yapı olduğundan binalarda daha çok tercih edilir.  Çelik Çatı Yaptırmadan önce mutlaka İyi bir araştırma ve güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. İyi bir çelik çatı size uzun yıllar boyu sorun çıkarmadan kaliteli sorunsuz bir kullanım sağlayacaktır. Çelik Çatı yaptırmadan önce mutlaka Kullanılacak malzemenin kalitesini veYapılacak proje hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Çelik çatı yapımı öncesinde Mühendislerimiz ve Ustalarımız size malzeme ve yapılacak projeler hakkında size bilgiler verecektir.

ÇELİK ÇATI İMALATI

Çelik Çatı İmalatı, İmalata Geçmeden Önce yerinde gereken incelemeler yapılır ve Çelik çatı yapılcak malzeme ölçüleri Bilgisayar ortamında hazırlanır. Bilgisayar ortamında Hazırlana Çelik Çatı projesi Kontrolleri yapıldıktan sonra Yazıcıdan  çizimin çıktısı alınıp Mühendisimiz tarafından Çelik çatı projesi  Ustalarımıza aktarılır ve mühendis kontrolünde imalata başlanır Çelik Çatı imalatı işyerimizin İmalat ortamın kesimi ve gereken Parçaların birleştirilmesi ile montaj yapılacak hale hazırlanır. İmalat bittikten sonra sevke hazırdır.

ÇELİK ÇATI MONTAJI

Çelik Çatı İmalatı bittikten sonra montajı yapılacak ortama sevk edilir gerekli vinç ve iş makinalarımız Montajın Yapılacağı yere götürülür, güvenliği ve testleri yapıldıktan sonra montaja başlanır. Çelik Çatı montajı, İmalatı İşyerimizin İmalat bölümünde yapıldığı için montajı kısa bir sürede yapılır ve size teslim edilir. Çelik Çatı Montajı Bittikten sonra size yapılan işlemler ve kullanılan malzeme bilgisi verilip ve garantili bir şekilde teslimatı yapılır…