0212 549 30 47
Sosyal Medya Hesaplarımız

Asma Kat

Anasayfa » Asma Kat

 Asma kat genelde zeminle birinci kat arasında olan kattır.

Asma kat, diğer adıyla çekme kat, Yüksek tavanlı yerlerde, kirişler veya kolonlar arasında yapılan ara katlara denilir.

 Asma katı taşıyacak kolon ya da kiriş yok ise çelik direkler ile taşınılır.

 Çelik asma kat diğer adıyla çekme kat, yüksek tavan yapılarda kolanlar veya kirişler destekli ara katlar imalatına denir.

Çekme katlar Diğer adıyla Asma katlar, ticari yapılarda kullanım alanlarını artırmak verimliliği yükseltmek, amacıyla yapılan bir uygulamalardır. demonte üretilmesi ve hızlı montajı ile işlerinize engel olmadan memnun kalacağınız bir şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.

Yüksek tavan olan zemin katlarda, ticari kullanıma ayrılmış, üretim tesisleri, mağaza, dükkan, showroom vs. gibi yerlerde bölümle bağlantı sağlayan yüksekliği 2.30 metreden az olmayan yapılan kattır. Yükü taşıyacak minimun çelik direkler, çalışmanızı engellemeyecek direk açıklıkları, tavan destekli asma kat modelleri, Kolon destekli Asma kat modelleri şeklinde Bilgisayar çizim ve projelendirme ile imalatı ve montajı yapınızın durmuna göre yapılır.

Web sitemize eklemediğimiz, Demir ve çelik ile yapılan daha bir çok projeler vardır. gerekli bilgileri almak için mutlak bizin ile iletişime geçmelisiniz Çelik çatı ve diğer demir doğrama çatılar, sundurmalar, karkas gibi bir çok aklınaza gelebilcek projelerimiz  vardır.

Asma kat projelerimiz sadece istanbul ve çevresinde değil Türkiye’nin her yerinde asma kat ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Asma kat projelerimiz öncelikle yerinde tespit ve bilgisayar ortamında hazırlanır, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıp üretimi ve montajı yapılmakatadır.

Yamanlar Metaliş olarak Siz değerli müşterilerimize gerçek bir Samimiyet ile Asma kat prejelerimizi sunumunu yaparak en düşük maliyetler ile teklifimizi size iletmekteyiz, asma kat ustalarımız ve mühendislerimiz gerekirse fazla mesai yaparak size söylenildiği tarihte projeyi teslim edecektir